Sigorta Sektör Ligi (SSL) yeterli talep olması durumunda 2017 güz döneminde de gerçekleşecek. Eylül sonu ya da Ekim ayı içerisinde yine Antalya’da yapılacak olan SSL için ön başvurular 30 Haziran 2017 tarihinde sona erecek.

Sigorta sektörünün futbol macerası devam ediyor. Sigorta Sektör Ligi (SSL) sonbahar dönemi için talep topluyor. SSL Kurucusu Muhammet Erdoğan’ın verdiği bilgilere göre yeterli talep olması durumunda lige 2017 güz dönemi de eklenecek. SSL güz dönemi, Eylül sonu ya da Ekim ayı içerisinde yine Antalya’da gerçekleştirilecek.

Erdoğan, “Katılım sağlamak isteyen takımlar, 30 Haziran 2017 tarihine kadar bildirimde bulunabilir. Takımlar sınırsız kadro ile oluşturulabilir. Maç kadroları 8+2 oyuncudan oluşacak” dedi. Katılım yapmak isteyen takımların ligin internet sitesinde (www.sigortasektorligi.com) yer alan IBAN numarasına 400 TL depozito tutarını yatırarak turnuvaya kaydolacağını açıklayan Erdoğan, “Katılımcılar, dekontu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine ya da 0532 575 73 25 numaralı telefona WhatsApp yoluyla iletebilir” diye konuştu. Erdoğan, dekont oluşturulurken açıklama kısmına takım adının yazılması gerektiğini de belirtti.

Haber için: Sigortamedya