Çok sorulan sorulardan biri de ligimizin takımlara ekonomik maliyeti.

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. SSL, tüm sektör paydaşlarını bir araya getiriyor. İşbirlikleri tesis etmesi, mevcut işbirliklerini pekiştirmesi anlamında önemli bir misyon üstleniyor. Bu açıdan bakıldığında da katılım ya da sponsorluk maliyetlerinin çok düşük olduğunu göreceksiniz. SSL amatör bir spor kulübü tarafından organize edildiğinden, yapacağınız tüm katılım ve sponsorluk harcamalarınızın tamamını, ilgili kanun maddesi gereği, indirim konusu yapabilirsiniz.

Gelelim maliyetlere. SSL kadroları sınırsız oyuncudan oluşturulabiliyor ancak maç kadrolarımız 10 oyuncudan oluşuyor. Yani minimum 10 oyuncu ile lige katılırsanız size maliyeti 5.850 TL olmakta. Hatta 20 Eylül 2017 tarihine kadar yapılacak ödemelerde bu bedel

5.550 TL'ye düşmekte. Ulaşım konusunda da çözüm ortağı acentelerimizden otobüs ya da uçak için indirimli fiyat alabilmekteyiz.

Peki bu fiyata neler dahil?

Öncelikle 3 gece herşey dahil konaklama (alkollü),

Saha kullanım bedelleri (UEFA standartlarında doğal çim sahalar kullanılır)

Hakem ücretleri, diğer organizasyon ve malzeme giderleri.

Sektörümüze hizmet veren tüm paydaşlarımızı, rekabeti çimlerde yaşamak, sporun sinerjisi ile işbirlikleri oluşturmak ve unutulmayacak bir tatil deneyimi yaşamak üzere Antalya'da aramızda görmek istiyoruz.  Rezervasyonunuzu hemen oluşturmak, oda tercihlerinizi yapmak ve boş oda sayısını görmek için tıklayınız.

Unutmayın en yakın randevu 20-23 Ekim 2017