6. TSB Sigorta Sektör Ligi, 16 takımın katılımı ile 20-23 Ekim 2017 tarihleri arasında, Antalya Kervansaray Lara Otel'de yapılacaktır. 

Yoğun talep nedeniyle başvurularını değerlendiremediğimiz takımlarımızdan özür diler, kendilerini bir sonraki ligimizde görmeyi ümit ederiz.

Katılan sektör takımlarımız:

ACENTE ANTEP
ANKARA SİGORTA
ANTALYA ACENTELERİ
DOĞAN BROKERLİK
FNS SİGORTA
GENERALI SİGORTA
KATILIM EMEKLİLİK
SBN SİGORTA
SED
SFS YAZILIM
TARSİM
TSB
TÜSAF
UNICO SİGORTA
VAKIF EMEKLİLİK
Y. ANALİZ SİGORTA

 

Lig kapsamında gelenekselleşen ELITE MATCH oyuncularımız ise şöyle:

Mehmet Akif Eroğlu (TSB), Murat Büyükçelebi (TÜSAF), Yalçın Kaya (SED), Maurizio Pescarini (Generali), Erkan Aydoğan (Generali), Fatih Bozkurt (Katılım Emeklilik), Recep Duray (SBN), Cenk Tabakoğlu (UNICO), Ender Şenol (Vakıf Emeklilik), İsa Batı (RS) 

Ligimiz Antalya Lara Oteller bölgesinde bulunan Kervansaray Lara Otel'de gerçekleşecektir.

Takımlar her maç öncesi 8+2 oyunculuk maç kadrolarını organizasyon komitesine vereceklerdir.

Yedekler alanında 2 yedek oyuncu, 1 yönetici, 1 teknik direktör ve varsa masör bulunabilir. Diğer kadrolar saha kenarında seyirciler için ayrılmış bölümlerde bulunmalıdır.

Maçta oyuncu değişikliğine dair bir kısıtlama yoktur, çıkan oyuncu tekrar girebilir. Kırmızı kart ile oyundan ihraç edilen oyuncu o maçta oynayamaz, hakkında başkaca bir disiplin suçu gerekmiyorsa diğer maçta oynayabilir.

Turnuvaya katılan takımlar ve oyuncuları turnuva sürecindeki tüm eylem ve işlemlerinden şahsen sorumludurlar ve muhtemel maddi, manevi ve cismani zararlardan dolayı  turnuva yürütme kurulunun hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ligimizin amacı, mesleki işbirliği ve dostluğu geliştirmek olduğundan, sektörümüze ve meslek etiğine aykırı davranışlarda bulunulmayacağından eminiz.

Turnuva esnasında mesleğine yaraşmayan ve sporculuk ile bağdaşmayan davranışlarda bulunan oyuncular turnuva yürütme kurulunca turnuvadan ihraç edilecektir.

Her takım sektör dışından 1 (bir) oyuncuyu, 22 yaş üzeri olmak ve aktif futbol lisansı bulunmamak kaydıyla kadrosunda bulundurabilir. Sektör mensubu oyuncuda lisans bulunabilir.

KADROLARINDA SEKTÖR DIŞINDAN, (KONTENJAN OYUNCU HARİÇ) OYUNCU BULUNDURDUĞU SONRADAN TESPİT EDİLEN TAKIMLAR DİSKALİFİYE EDİLİR.

Maçlar boyunca saha kenarında ambulansımız hazır bekliyor olacak ve sağlık ekibimiz gerekli durumlarda müdahalede bulunacaktır.

Başarılı bir sezon dileklerimizle.