Sigorta sektörüne yönelik Türkiye'nin ilk ve tek futbol organizasyonu 7. kez sektörle buluşmaya hazırlanıyor.  Sektörün kalbi, 20-23 Nisan 2018 tarihleri arasında, bir kez daha atacak. 

Antalya'nın eşsiz ikliminde 7. kez buluşuyor olmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden ligimizi, çok sayıda ödül kazanmış, önemli bir otelimizde gerçekleştirmeyi planladık. Bellis Deluxe Otel.

Belek bölgesinde  yer alan otelimiz, Akdeniz'in göz kamaştırıcı turkuaz mavisi denizine hâkim odaları ve Göl Evleri, odanızdan havuza direkt erişim imkânı sunan Lagoon Odaları ile çam ağaçları arasında 135.000 m² alanda bizlere huzurlu ve konforlu bir turnuva sağlayacak.

Bu ligimize özel önemli farklardan biri de, hakemlerimizin TFF tarafından atanacak olması. Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği tarafından maç bazında resmi TFF hakemi ataması yapılacak. 

Önceki altı ligimizden edindiğimiz tecrübeler sayesinde bu değişiklikleri yapabiliyoruz. Bu da SSL'nin artık boyut atladığı anlamına geliyor. Çıtayı yükselterek beklentileri arttırdığımızın farkındayız. Ancak sektörümüzün böylesi bir ayrıcalığa değeceğini düşünüyoruz. Bu lig hiç bitmesin, sloganı ile çıktığımız yolda yedinci kez buluşuyor olmak bizleri gerçekten heyecanlandırıyor. Daha önemli ve ses getirecek aktiviteler için cesaret buluyoruz.

Bu sezondan itibaren yönetmeliğimizde bazı değişikliklere gitmeye karar verdik. Güncel haline sitemiz üzerindeki menüden çok yakında ulaşabileceksiniz.

Sektör ligi takımları, sektör paydaşı şirket ve kurumlardan oluşur. Kadrolar sınırsız sayıda oyuncu ile oluşturulabilir. Oyuncuların kriterlere uygunluğu, sonradan yapılacak itirazlara mahal vermemek için, bu ligimizden itibaren etkinlik öncesi kontrol edilecektir. Gerekli bilgi ve belgeler takımların başvurusu sonrası talep edilecektir. 

Maç kadroları 8+2 oyuncudan oluşur. Her maç öncesi, 8+2 oyunculuk kadrolar, ekibimiz tarafından alınacak, itiraz bildirimleri bu listelere yapılabilecektir. 

Bu sezondan itibaren, oyuncu sağlığını üst düzeyde sağlamak üzere, tekmelik uygulamasına gidilecektir. Tekmeliksiz oyuncu maça kabul edilemeyecektir. Bunun yanında profesyonel tip, metal çivili tabir edilen kramponların kullanılması yasaktır.

Katılım ücretlerine gelince; 

Ligimiz herşey dahil konaklama konseptiyle yapılır. Çift kişilik odalarda kişi başı gecelik konaklama ücreti 195 TL, tek kişilik odalarda 275 TL ve üç kişilik odalarda ise 190 TL'dir. Örneğin, 10 oyunculuk bir takımın, double odalarda kalması durumunda, 5 oda gerekecek ve toplam katılım bedeli 5.850 TL olacaktır. Tek kişilik odalarda ise 8.250 TL'dir.

Bu fiyatlara, lige katılım, konaklama, çim saha kullanımı ve hakem bedelleri dahil, ulaşım ve transfer bedelleri hariçtir. 

Kaliteli bir lig bizi bekliyor. Bilgi için 532.575 73 25 numaralı telefonu arayabilirsiniz.