Bu turnuva bildiğiniz gibi değil. Yaşamak lazım anlayabilmek için. Ben takım içinde kendime yer bulamasam bile seyretmeye gelirim. O kadar söylüyorum.
Ne ararsan var. İşini geliştir, yeni dostluklar kur, futbol heyecanını çim sahada yaşa , en güzel donemde deniz keyfi yap, bitince yenisinin hayalini kur. Daha ne olsun?

Murat ÇELİKER/Generali Sigorta İç Anadolu Bölge Müdürü

Yoğun rekabetin yaşandığı sektörümüzün böyle organizasyonlara ihtiyacı var ve olmaya devam edecek. Sporun kaynaştırıcı  sosyalleştirici gücüne inanan birisi olarak  böyle güzel organizasyonlara katılmak, aslında bir bakıma paydaşlar arasında yer yer yaşanan ayrışmaları toparlamaya katkı sağlamaktadır.  

Atakan ATASOY / SBN Sigorta Acenteler Müdürü

Türkiye Sigorta Birliği’nin katkılarıyla yapılan Sektör Ligi’nin, açıkçası ben bu kadar profesyonelce yapıldığını bilmiyordum. Özellikle TARSİM takımımızı izlemeye geldim. Ama organizasyonun gayet güzel olduğunu gördüm ve keyifle izledim. Turnuvada yarı finale kadar yükseldik. TARSİM geçen sezon da gruptan çıkmıştı.

Yusuf Cemil SATOĞLU / TARSİM Genel Müdürü

TSB Sigorta Sektör Ligi’nin sektörü ve paydaşları bir araya getirmek için güzel bir organizasyon. Her yıl katılım artıyor. Gulf Sigorta olarak biz de ilk kez katıldık. Sektörü bir araya getiren böyle organizasyonlar pek fazla olmuyor. Sigorta şirketlerinden, acentelerden hem de iş ortaklarından katılım arttıkça daha da gelişecektir. 

Süleyman SAĞIROĞLU / Gulf Sigorta GM

Çok güzel bir TSB Sigorta Sektörü Ligi organizasyonuna dahil olduk. Daha önce hiç görmediğim sigorta acenteleri ve genç acenteler platformu ile takım oluşturduk. Biz güldük eğlendik, sektörden yeni insanlar tanıdık. 16 takımın organize olması, organizasyonda en ufak bir eksik olmaması takdir edilmesi gereken bir iş. 

Metin Öngüç / Bi'sigortacı

Türkiye'de bir ilk !

Sigorta sektörünün olmazsa olmazı bayan çalışanlarımız için ligimizi yeniden düzenledik. SSL bayan liginde şimdilik futbol ve voleybol branşları bulunacak ve ilerleyen dönemlerde talebe göre spor branşlarımızı genişletebileceğiz.

Takım kadrosunda herhangi bir sınırlama bulunmuyor ancak maç kadrolarımız 5 oyuncudan oluşacak. Maçlarımız deneyimli faal

hakemlerimiz tarafından yönetilecek. Konaklama, herşey dahil konseptiyle WOW Topkapı Palace Otel Antalya'da 20-23 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak. Katılım ücreti herşey dahil double ve triple (iki ve üç kişilik) odalarda konaklamalı gecelik 195 TL'dir.

Deniz, kum, güneş, spor bir arada keyifli bir tatil geçirtmeyi garanti ediyoruz. Yılın yorgunluğunu birlikte atacak, yıl sonu stresiyle daha kolay başa çıkacağız.

Sizleri Antalya'nın sıcak ikliminde rekabeti, dostluğu ve işbirliğini yaşamaya davet ediyoruz.

Katılım şartları ve turnuva yönetmeliği için tıklayınız