Bu turnuva bildiğiniz gibi değil. Yaşamak lazım anlayabilmek için. Ben takım içinde kendime yer bulamasam bile seyretmeye gelirim. O kadar söylüyorum.
Ne ararsan var. İşini geliştir, yeni dostluklar kur, futbol heyecanını çim sahada yaşa , en güzel donemde deniz keyfi yap, bitince yenisinin hayalini kur. Daha ne olsun?

Murat ÇELİKER/Generali Sigorta İç Anadolu Bölge Müdürü

Yoğun rekabetin yaşandığı sektörümüzün böyle organizasyonlara ihtiyacı var ve olmaya devam edecek. Sporun kaynaştırıcı  sosyalleştirici gücüne inanan birisi olarak  böyle güzel organizasyonlara katılmak, aslında bir bakıma paydaşlar arasında yer yer yaşanan ayrışmaları toparlamaya katkı sağlamaktadır.  

Atakan ATASOY / SBN Sigorta Acenteler Müdürü

Türkiye Sigorta Birliği’nin katkılarıyla yapılan Sektör Ligi’nin, açıkçası ben bu kadar profesyonelce yapıldığını bilmiyordum. Özellikle TARSİM takımımızı izlemeye geldim. Ama organizasyonun gayet güzel olduğunu gördüm ve keyifle izledim. Turnuvada yarı finale kadar yükseldik. TARSİM geçen sezon da gruptan çıkmıştı.

Yusuf Cemil SATOĞLU / TARSİM Genel Müdürü

TSB Sigorta Sektör Ligi’nin sektörü ve paydaşları bir araya getirmek için güzel bir organizasyon. Her yıl katılım artıyor. Gulf Sigorta olarak biz de ilk kez katıldık. Sektörü bir araya getiren böyle organizasyonlar pek fazla olmuyor. Sigorta şirketlerinden, acentelerden hem de iş ortaklarından katılım arttıkça daha da gelişecektir. 

Süleyman SAĞIROĞLU / Gulf Sigorta GM

Çok güzel bir TSB Sigorta Sektörü Ligi organizasyonuna dahil olduk. Daha önce hiç görmediğim sigorta acenteleri ve genç acenteler platformu ile takım oluşturduk. Biz güldük eğlendik, sektörden yeni insanlar tanıdık. 16 takımın organize olması, organizasyonda en ufak bir eksik olmaması takdir edilmesi gereken bir iş. 

Metin Öngüç / Bi'sigortacı

Türkiye sigorta sektörüne yönelik ilk ve tek ulusal spor etkinliği olan Sigorta Sektör Ligi, 6. lig için gün sayıyor. 

Sigorta sektörü paydaşları SSL sayesinde hem tatil yapıp stres atıyor, hem de futbolun birleştirici gücünden faydalanarak sorunlarına doğal çim sahalarda çözüm arıyorlar. Bunu yaparken de rekabetin tadını alıyorlar. 

SSL Antalya'da 5 yıldızlı otellerde, herşey dahil konseptiyle tertipleniyor. Sektör oyuncuları, Antalya'nın eşssiz ikliminde spor kampı havasını yakalarken, yılın tüm yorgunluğunu da kumsalda uzanarak atma fırsatı buluyorlar. Maç arası sohbetlerde, otel içi aktivitelerde hep birlikte olan oyuncular faydalı işbirlikleri tesis ediyorlar. Bu yönüyle SSL, bir spor etkinliğinden daha öteye anlamlar içeriyor.

Lige katılabilmek için;

öncelikle sigorta sektörü içerisinde faaliyet göstermek gerekiyor. Sigorta şirketleri, acenteler, eksperler, anlaşmalı servis ve hastaneler, sektöre yazılım üreten firmalar vb. futbol takımları ile lige katılım sağlayabiliyorlar.

Takım kadroları sınırsız oluşturulabiliyor. Dilerlerse aile, eş ve çocuklar da avantajlı SSL tatil fiyatlarından yararlanabiliyor. Maç kadrosu ise 8 asil ve 2 yedekten oluşmak zorunda. Her maç öncesi ekiplerimiz maç kadrolarını maç kartlarına işliyorlar ve o maç için yedek kulübesinde müsabakaya kote olan oyuncu ve teknik direktör dışında kimse bulunamıyor. 

Takım kadroları tamamen sektör çalışanlarından oluşturulmak durumunda. Bu kuralın istisnası olarak, sektör dışından 1 oyuncu, 22 yaş üzerinde olmak ve aktif TFF lisansı bulunmamak kaydıyla kadroda yer alabilir. Sektör çalışanı olması durumunda TFF lisansı sorun teşkil etmemektedir.

Maçlar doğal çim sahalarda oynanıyor. SSL sahaları 65x40 m ölçülerindedir. 

SSL katılım fiyatları her etkinlik öncesi web sitemizde yayınlanır. Fiyatlar kişi başı belirlenir. Bu fiyatlara dahil olan hizmetler:

- 5 yıldızlı otelde herşey dahil konseptli konaklama

- Saha ve malzeme kullanım bedelleri

- Hakem ücretleri ve diğer organizasyon giderleri

6. SSL için otellerimiz Kremlin ve Topkapı Palace oteller olacaktır. Her iki otelin imkanlarından aynı anda faydalanılabilecektir. 

Katılım ücreti double ve triple odalarda kişi başı gecelik 195 TL, single odalarda gecelik 250 TL'dir.

Ligimiz 20-23 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Program ise şu şekildedir (küçük sarkmalar yaşanabilir):

20 Ekim 2017 Cuma

12:00 OTELE GİRİŞ (Erken gelen takımlar kendi arasında hazırlık maçı yapabilir)

15:00 KURA ÇEKİMİ

17:00 - 19:00 GRUPLAR İLK MAÇLARI

21:00 AÇILIŞ SEREMONİSİ

21 Ekim 2017 Cumartesi

10:00 - 12:00 GRUPLAR 2. MAÇLARI

15:00 SSL BAYANLAR MAÇI

16:00 ELITE MATCH

17:00 - 19:00 GRUPLAR 3. MAÇLARI

21:00 KOKTEYL

22 Ekim 2017 Pazar

10:00 - 12:00 ÇEYREK FİNAL

17:00 - 18:00 YARI FİNAL

21:00 GALA

23 Ekim 2017 Pazartesi

10:00 FİNAL ve 3. LÜK MAÇI

12:00 ÇIKIŞ

 

Katılım şartları ve turnuva yönetmeliği için tıklayınız