Bu turnuva bildiğiniz gibi değil. Yaşamak lazım anlayabilmek için. Ben takım içinde kendime yer bulamasam bile seyretmeye gelirim. O kadar söylüyorum.
Ne ararsan var. İşini geliştir, yeni dostluklar kur, futbol heyecanını çim sahada yaşa , en güzel donemde deniz keyfi yap, bitince yenisinin hayalini kur. Daha ne olsun?

Murat ÇELİKER/Generali Sigorta İç Anadolu Bölge Müdürü

Yoğun rekabetin yaşandığı sektörümüzün böyle organizasyonlara ihtiyacı var ve olmaya devam edecek. Sporun kaynaştırıcı  sosyalleştirici gücüne inanan birisi olarak  böyle güzel organizasyonlara katılmak, aslında bir bakıma paydaşlar arasında yer yer yaşanan ayrışmaları toparlamaya katkı sağlamaktadır.  

Atakan ATASOY / SBN Sigorta Acenteler Müdürü

Türkiye Sigorta Birliği’nin katkılarıyla yapılan Sektör Ligi’nin, açıkçası ben bu kadar profesyonelce yapıldığını bilmiyordum. Özellikle TARSİM takımımızı izlemeye geldim. Ama organizasyonun gayet güzel olduğunu gördüm ve keyifle izledim. Turnuvada yarı finale kadar yükseldik. TARSİM geçen sezon da gruptan çıkmıştı.

Yusuf Cemil SATOĞLU / TARSİM Genel Müdürü

TSB Sigorta Sektör Ligi’nin sektörü ve paydaşları bir araya getirmek için güzel bir organizasyon. Her yıl katılım artıyor. Gulf Sigorta olarak biz de ilk kez katıldık. Sektörü bir araya getiren böyle organizasyonlar pek fazla olmuyor. Sigorta şirketlerinden, acentelerden hem de iş ortaklarından katılım arttıkça daha da gelişecektir. 

Süleyman SAĞIROĞLU / Gulf Sigorta GM

Çok güzel bir TSB Sigorta Sektörü Ligi organizasyonuna dahil olduk. Daha önce hiç görmediğim sigorta acenteleri ve genç acenteler platformu ile takım oluşturduk. Biz güldük eğlendik, sektörden yeni insanlar tanıdık. 16 takımın organize olması, organizasyonda en ufak bir eksik olmaması takdir edilmesi gereken bir iş. 

Metin Öngüç / Bi'sigortacı

Çok sorulan sorulardan biri de ligimizin takımlara ekonomik maliyeti.

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. SSL, tüm sektör paydaşlarını bir araya getiriyor. İşbirlikleri tesis etmesi, mevcut işbirliklerini pekiştirmesi anlamında önemli bir misyon üstleniyor. Bu açıdan bakıldığında da katılım ya da sponsorluk maliyetlerinin çok düşük olduğunu göreceksiniz. SSL amatör bir spor kulübü tarafından organize edildiğinden, yapacağınız tüm katılım ve sponsorluk harcamalarınızın tamamını, ilgili kanun maddesi gereği, indirim konusu yapabilirsiniz.

Gelelim maliyetlere. SSL kadroları sınırsız oyuncudan oluşturulabiliyor ancak maç kadrolarımız 10 oyuncudan oluşuyor. Yani minimum 10 oyuncu ile lige katılırsanız size maliyeti 5.850 TL olmakta. Hatta 20 Eylül 2017 tarihine kadar yapılacak ödemelerde bu bedel

5.550 TL'ye düşmekte. Ulaşım konusunda da çözüm ortağı acentelerimizden otobüs ya da uçak için indirimli fiyat alabilmekteyiz.

Peki bu fiyata neler dahil?

Öncelikle 3 gece herşey dahil konaklama (alkollü),

Saha kullanım bedelleri (UEFA standartlarında doğal çim sahalar kullanılır)

Hakem ücretleri, diğer organizasyon ve malzeme giderleri.

Sektörümüze hizmet veren tüm paydaşlarımızı, rekabeti çimlerde yaşamak, sporun sinerjisi ile işbirlikleri oluşturmak ve unutulmayacak bir tatil deneyimi yaşamak üzere Antalya'da aramızda görmek istiyoruz.  Rezervasyonunuzu hemen oluşturmak, oda tercihlerinizi yapmak ve boş oda sayısını görmek için tıklayınız.

Unutmayın en yakın randevu 20-23 Ekim 2017 

Katılım şartları ve turnuva yönetmeliği için tıklayınız