Bu turnuva bildiğiniz gibi değil. Yaşamak lazım anlayabilmek için. Ben takım içinde kendime yer bulamasam bile seyretmeye gelirim. O kadar söylüyorum.
Ne ararsan var. İşini geliştir, yeni dostluklar kur, futbol heyecanını çim sahada yaşa , en güzel donemde deniz keyfi yap, bitince yenisinin hayalini kur. Daha ne olsun?

Murat ÇELİKER/Generali Sigorta İç Anadolu Bölge Müdürü

Yoğun rekabetin yaşandığı sektörümüzün böyle organizasyonlara ihtiyacı var ve olmaya devam edecek. Sporun kaynaştırıcı  sosyalleştirici gücüne inanan birisi olarak  böyle güzel organizasyonlara katılmak, aslında bir bakıma paydaşlar arasında yer yer yaşanan ayrışmaları toparlamaya katkı sağlamaktadır.  

Atakan ATASOY / SBN Sigorta Acenteler Müdürü

Türkiye Sigorta Birliği’nin katkılarıyla yapılan Sektör Ligi’nin, açıkçası ben bu kadar profesyonelce yapıldığını bilmiyordum. Özellikle TARSİM takımımızı izlemeye geldim. Ama organizasyonun gayet güzel olduğunu gördüm ve keyifle izledim. Turnuvada yarı finale kadar yükseldik. TARSİM geçen sezon da gruptan çıkmıştı.

Yusuf Cemil SATOĞLU / TARSİM Genel Müdürü

TSB Sigorta Sektör Ligi’nin sektörü ve paydaşları bir araya getirmek için güzel bir organizasyon. Her yıl katılım artıyor. Gulf Sigorta olarak biz de ilk kez katıldık. Sektörü bir araya getiren böyle organizasyonlar pek fazla olmuyor. Sigorta şirketlerinden, acentelerden hem de iş ortaklarından katılım arttıkça daha da gelişecektir. 

Süleyman SAĞIROĞLU / Gulf Sigorta GM

Çok güzel bir TSB Sigorta Sektörü Ligi organizasyonuna dahil olduk. Daha önce hiç görmediğim sigorta acenteleri ve genç acenteler platformu ile takım oluşturduk. Biz güldük eğlendik, sektörden yeni insanlar tanıdık. 16 takımın organize olması, organizasyonda en ufak bir eksik olmaması takdir edilmesi gereken bir iş. 

Metin Öngüç / Bi'sigortacı

It is a pleasure to announce that EFBLU European Tour 5 will take place in the popular Turkish Mediterranean resort Antalya on 25th-26th April 2020!

„I am really excited that we will organize an international tournament in Antalya together with our Turkish partners SportFest. Each year this beautiful sea resort hosts hundreds of professional football clubs from numerous countries which conduct their training camps there and I am sure that the conditions will be fantastic. Another good thing is that all participating teams will be accommodated in the same hotel and it will be much easier for them to integrate and establish new valuable international business contacts,” EFBLU President Dr Pawel Dimow commented.

The official host of EFBLU European Tour 5 will be the luxury 5-star Asteria Kremlin Palace hotel which will offer us two excellent football pitches with natural grass.

- 2 football pitches with natural grass
- cups and medals
- balls
- photo coverage
- video coverage
- live streaming of all games in social media
- match statistics
- referees
- technical staff
- medical staff
- draw ceremony
- press conference
- award ceremony
- transfer from the airport to the hotel and from the hotel to the airport

We recommend the interested teams to confirm their participation as soon as possible.

Together with the application, teams should send their squad list with player numbers and an official confirmation from the HR department of their company that all listed players are employees of the company.

Players from 2 companies can form one team.

Please, also attach a team photo in high resolution and a short description of the history and achievements of your team.