Bu turnuva bildiğiniz gibi değil. Yaşamak lazım anlayabilmek için. Ben takım içinde kendime yer bulamasam bile seyretmeye gelirim. O kadar söylüyorum.
Ne ararsan var. İşini geliştir, yeni dostluklar kur, futbol heyecanını çim sahada yaşa , en güzel donemde deniz keyfi yap, bitince yenisinin hayalini kur. Daha ne olsun?

Murat ÇELİKER/Generali Sigorta İç Anadolu Bölge Müdürü

Yoğun rekabetin yaşandığı sektörümüzün böyle organizasyonlara ihtiyacı var ve olmaya devam edecek. Sporun kaynaştırıcı  sosyalleştirici gücüne inanan birisi olarak  böyle güzel organizasyonlara katılmak, aslında bir bakıma paydaşlar arasında yer yer yaşanan ayrışmaları toparlamaya katkı sağlamaktadır.  

Atakan ATASOY / SBN Sigorta Acenteler Müdürü

Türkiye Sigorta Birliği’nin katkılarıyla yapılan Sektör Ligi’nin, açıkçası ben bu kadar profesyonelce yapıldığını bilmiyordum. Özellikle TARSİM takımımızı izlemeye geldim. Ama organizasyonun gayet güzel olduğunu gördüm ve keyifle izledim. Turnuvada yarı finale kadar yükseldik. TARSİM geçen sezon da gruptan çıkmıştı.

Yusuf Cemil SATOĞLU / TARSİM Genel Müdürü

TSB Sigorta Sektör Ligi’nin sektörü ve paydaşları bir araya getirmek için güzel bir organizasyon. Her yıl katılım artıyor. Gulf Sigorta olarak biz de ilk kez katıldık. Sektörü bir araya getiren böyle organizasyonlar pek fazla olmuyor. Sigorta şirketlerinden, acentelerden hem de iş ortaklarından katılım arttıkça daha da gelişecektir. 

Süleyman SAĞIROĞLU / Gulf Sigorta GM

Çok güzel bir TSB Sigorta Sektörü Ligi organizasyonuna dahil olduk. Daha önce hiç görmediğim sigorta acenteleri ve genç acenteler platformu ile takım oluşturduk. Biz güldük eğlendik, sektörden yeni insanlar tanıdık. 16 takımın organize olması, organizasyonda en ufak bir eksik olmaması takdir edilmesi gereken bir iş. 

Metin Öngüç / Bi'sigortacı

Bilindiği üzere, pandemi krizinin ülkemizi ve dünyamızı yoğun şekilde etkilediği bu dönemde, katılımcılarımızın sağlığı ve resmi yasaklar sebebiyle organizasyonumuzun yeni sezonunu ertelemek durumunda kalmıştık.

Bu zorlu süreçte evlerimize çekildik. Fırsat bulamadığımız aktivitelerimize yoğunlaştık. Sevdiklerimizle daha çok vakit geçirdik. İyi tarafından bakarsak bunlar bizim kazanımlarımız oldu.

Sigorta Sektör Ligi, sektörümüzün yoğun gündemlerinin arasında biraz olsun nefes alma fırsatı yakaladığımız bir ortamdı. Çimlere basıyor, denize giriyor, yeni dostluklar ediniyorduk. Bu özelliği ile birçok sektörün gıpta ile baktığı bir organizasyondu. Belki de tüm sektörler arasında ilk ve tekti.

Şimdi yaşadığımız zorunluluklardan dolayı, yine bir ilke imza atıyoruz, ligimizi online platforma taşıyoruz.

İlk etkinlik olması itibariyle bazı teknik problemlerin yaşanacağını biliyor ve durumu anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Sonraki süreçlerde kendimizi geliştirmek adına gerekli adımları atmaya devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Online için kullanacağımız oyun platformu, EA Sports'un FIFA Mobile uygulaması. Öncelikle PES düşündük ancak birçok katılımcımızın buna ulaşım imkanı bulunmuyordu. Bu yüzden, herkes tarafından mobil marketlerde kolaylıkla bulunup indirilebilir ve ücretsiz bir uygulama olması nedeniyle FIFA Mobile uygulamasını tercih ettik.

Uygulamayı indirip, Facebook ya da dilediğiniz bir isimle kayıt olun. Tercihimiz Facebook hesabınız ile giriş yapmanız. Burada önemli olan, uygulama isminizin sonraki eşleşmelerde ve kura çekimlerindeki isim ile aynı olması. Çünkü kurada eşleştiğiniz rakibiniz oyunda sizi bu isimle aratacak ve arkadaş olarak ekleyecek.

Bilmeyenler için anlatayım. Oyunun bir dizi antrenmanları ve görevleri var başlangıçta. Öncelikle bunları tamamlıyorsunuz ve birkaç seviye atlıyorsunuz.

Arkadaş ekleme,

 

İlk etkinlik için aksaklıkları da görmek adına sınırlı katılımcı alacağız. Sayıyı 16 olarak belirledik. Katılımcılarımız ile sosyal platformlarımızda canlı kura çekimi yapacağız.

 Eşleşmelere göre maç saatlerini belirleyeceğiz. Maçlar takribi 2 dakika sürecektir. 

Bu süreçte Zoom uygulaması ile canlı buluşacağız. Maç yapan arkadaşlarımızı ekran paylaşımları ve oyun esnasındaki canlı sesleri ile izleyebileceğiz.

Turnuva katılımı ücretsizdir, ödül verilmeyecektir.

Oyundan, her ne sebeple olursa olsun, düşen oyuncu diskalifiye olur.

Tüm katılımcılara şimdiden başarılar dileriz.