Antalya'nın muhteşem ikliminde, 5 yıldızlı otellerin konforunda ve doğal çim sahalarda düzenlenen turnuvamız, 10. sezonundan itibaren tüm sektör temsilcilerinin katılımına açılıyor.

Detaylı bilgiye yönetmelik sayfamızdan ulaşabileceğiniz 10. ligimiz, yıllar içerisinde kazandığı turnuva tecrübesine yeni sezonunda tüm sektörlerden katılımcı takımları ile devam edecek.

Sektör temsilcisi şirketler, Sektör Ligi'nde hem tatil imkanı yakalamış olacaklar hem de futbolun rekabetçi havasını yaşayacaklar. Şirketlerini tanıtırken yeni dostluklar edinme ve işbirlikleri geliştirme fırsatı yakalayacaklar. 

Doğal çim sahalarda yapılacak maçlarımızı TFF hakemleri yönetecek. Her maçta çift hakem sistemi de ilk defa bu sezondan itibaren uygulanmaya başlanacak. Uygulamamız daha adil bir maç yönetimini hedeflerken, hakemlerimizin pozisyonlara daha yakın olmasını sağlayarak, doğru kararlar vermesini kolaylaştırıyor. 

Turnuva profesyonel bir ekiple gerçekleştirilecek. Tüm maçlar HD görüntü kalitesi ile sosyal medya platformlarımızdan canlı olarak yayınlanırken, kaçırdığımız maçları yine kanallarımızdan izleme şansı yakalayacaksınız. Fikstür, puan durumu vb. veriler anlık olarak web sitemizde yayınlanırken, maçlardan istatistikler ve kısa özetlere ulaşılabilecek. Profesyonel fotoğrafçımız, özel anlarımızı an be an yakalayarak yine web/sosyal medya kanallarımıza aktaracak.

Turnuva başlamadan DJ performansları ile coşacağız, canlı maç sunumları ile de heyecanı sonuna kadar yaşayacağız. Kura çekimi ve final seremonileri de canlı yayınlanacak. 

Maçlar esnasında basın toplantıları ve röportajlar gerçekleştireceğiz. Ünlü isimler ve müdavimlerimiz de ligimizi ziyaret edip söyleşilere katılacak.

Benzersiz bir turnuva deneyimi yaşayacağımız ligimizin şampiyonu, hır yıl farklı ülkelerde düzenlenen uluslararası turnuvalara katılma hakkı kazanıyor. 

Yeni sezonumuzda yeni hikayeler paylaşmak dileği ile, sektör temsilcisi şirket takımlarımızı, 8-11 Ekim 2020 tarihinde Antalya'ya bekliyoruz.